Prodejna

Naše firma v roce 2015 otevřela v přízemí naší společnosti prodejnu se zahradním a lesnickým vybavením a technikou. 

Dále pak v prodejních prostorách naleznete showroom krbových kamen a vložek české výroby.

Adresa prodejny:

Velká nad Veličkou 953

696 74 Velká nad Veličkou

 

U nás můžete zakout nebo objednat sortiment těchto značek:

- DOLMAR

- FISKARS

- MAKITA/MAKTEC

- OREGON

- ASPEN 

- BERNER

- SOLO

- HS FLAMINGO

 
 

Husqvarna aku program

Husqvarna aku program
Poznejte výhody akumulátorových strojů

Ručně nesené akumulátorové stroje jsou na trhu již několik let. Použité technologie však nedosáhly takové úrovně výkonnosti a účinnosti, jakou ve společnosti Husqvarna požadujeme od výrobků, které mají nést naši značku. Až doteď. Podívejte se na řadu akumulátorových výrobků Husqvarna: náš sortiment zahrnuje řetězové pily, foukače, vyžínače, nůžky na živý plot a ridery.

Jedinečný výkon

Nenechte se zmást tím, jak je elektrický motor malý. Točivý moment našich akumulátorových strojů je často vyšší než u mnoha strojů s benzínovým motorem. Dosáhli jsme toho studiem motorů pro letecké modelářství. Tyto malé a lehké motory mají velmi vysokou účinnost, vynikající výkon a rychlou akceleraci z nízkých otáček. Inspirace modelovými letouny nám umožnila vyvinout unikátní, robustnější bezkomutátorový motor značky Husqvarna, který představuje vynikající kombinaci z hlediska hmotnosti, odolnosti a výkonu.

Ve spojení s výkonnou 36V Li-ion baterií tak dostáváte do rukou mimořádně účinný a výkonný stroj pro sečení trávy. Měli byste ho vyzkoušet. Většina lidí je ohromená.